کشت و صنعت بردیا
خانه / دانخوری دستی / تولیدکنندگان دانخوری دستی بلدرچین

تولیدکنندگان دانخوری دستی بلدرچین

یکی از تجهیزات کاربردی و موثر در صنعت پرورش طیور، دانخوری می باشد که در آن دان انواع طیور قرار گرفته تا بتوانند به درستی آن را مصرف نمایند، مهمترین مزیت دانخوری این است که از هدر رفتن دان ها جلوگیری کرده و با به همراه داشتن یک الگوریتم مناسب، منجر به تغذیه دهی بهتر طیور خواهد شد. اما یکی از پرکاربردترین انواع دانخوری که تولیدکنندگان برتر این گروه از محصولات از آن رونمایی کرده اند؛ دانخوری دستی بلدرچین بوده که متشکل از مدل های مختلف از جمله مدل دوگانه خواهد بود.

تولیدکنندگان دانخوری دستی بلدرچین

درباره دانخوری دستی بیشتر بدانید

درباره دانخوری دستی بیشتر بدانید یکی از تجهیزات کاربردی که در صنعت طیور مورد توجه و استفاده قرار گرفته و نحوه تغذیه به طیور توسط آن به درستی و به شکلی صحیح صورت خواهد گرفت، دانخوری است که انواع مختلف از جمله دانخوری دستی را شامل می گردد.

در واقع این محصول در مقابل دانخوری اتومات قرار داشته و ساختار و الگوریتم ساده تری را به خود اختصاص داده است، همچنین باید اضافه کنیم که محصول مذکور دارای دو مدل کلی بوده که به ذکر آنها و ویژگی های کلی هر یک خواهیم پرداخت:

  1. دانخوری دستی ناودانی: از لحاظ ظاهری شبیه به ناودان بوده و جنس آنها از گالوانیزه می باشد، از ویژگی های بارز این دانخوری این است که می توان ارتفاع آن را متناسب با اندازه طیور تنظیم نمود، با توجه به ساختار مناسبی که دارند، امکان پر کردن آنها به راحتی وجود داشته و مجهز به میله مدور برای جلوگیری از ورود طیور به داخل می باشند.
  2. دانخوری دستی مدور یا بشقابی: به ظاهر شبیه بشقاب بوده و توسط پیچی که در آن وجود دارد، می توان غذا را به مقدار مورد نیاز وارد بشقاب نمود، یکی از مزیت های قابل توجه آن این است که هر چند روز یکبار نیاز به پر کردن آن بوده و هر روز به آن احتیاجی نیست.

بررسی تخصصی قیمت دانخوری دستی بلدرچین

بررسی تخصصی قیمت دانخوری دستی بلدرچین به همان اندازه که تغذیه طیور دارای اهمیت می باشد، نوع تغذیه دهی به آنها نیز بسیار مهم بوده و اگر این فرآیند به درستی صورت نگیرد، نه تنها طیور به اندازه کافی غذا دریافت نخواهند کرد، بلکه خوراک آنها دچار اتلاف بسیاری شده و در مجموع افزایش هزینه برای صنعتگران رخ خواهد داد که این مسئله به هیچ وجه خوشایند نخواهد بود.

همانطور که گفتیم دانخوری یکی از لوازم تاثیرگذاری است که طیور را به درستی تغذیه نموده و در مجموع منافع بسیاری را متوجه صنعتگران خواهد کرد، حال یکی از دانخوری هایی که بیش از پیش مورد توجه و تقاضا می باشد، دانخوری دستی بلدرچین است که در این بخش به بررسی تخصصی قیمت دانخوری مورد نظر خواهیم پرداخت.

در این مورد باید اعلام داشت که با توجه به جنس و مدل های متفاوت این محصول، نرخ ها متغیر بوده و نمی توان انتظار قیمت واحدی را از آنها داشت، اما دو نمونه از بهترین انواع دانخوری بلدرچین از لحاظ مدل و جنس را نام خواهیم برد که شاید قیمتشان بیشتر باشد، اما با توجه به کارایی و کیفیت بسیار خوبی که دارند، باعث کمرنگ شدن مسئله قیمت خواهند شد:

  • دانخوری شبکه دار
  • دانخوری استیل
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774894
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نمایندگی عرضه دانخوری دستی بلدرچین

از جمله معتبرترین و برترین نمایندگی های فعال در مناطق مختلف کشور ایران می توان به نمایندگی های عرضه دانخوری دستی بلدرچین اشاره کرد. در این نمایندگی ها انواع مخت

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام