کشت و صنعت بردیا
خانه / سمپاش فرغونی / خرید و فروش ارزان قیمت انواع دستگاه سمپاش موتوری فرغونی

خرید و فروش ارزان قیمت انواع دستگاه سمپاش موتوری فرغونی

سمپاش موتوری فرغونی در نمونه و قیمت های مختلفی به بازار عرضه می شود، خرید و فروش تکی ارزان قیمت این دستگاه از درب کارخانه برای خریداران نیز امکان پذیر می باشد. ارائه ی لیست قیمت های به روز سم پاش های فرغونی برای مصرف های باغبانی در این مجموعه برای شما عزیزان فراهم شده است .

سمپاش موتوری فرغونی

قیمت سم پاش های فرغونی برای مصارف باغبانی

قیمت سمپاش های فرغونی برای مصارف باغبانی با توجه به کشور سازنده ی آن و مدل قطعاتی که در این دستگاه استفاده شده است مشخص می شود . این سمپاش با توجه به کاربرد فراوانی که دارد ، و نیاز به حمل آن در مسافت های طولانی نیست ، بیشتر برای استفاده های باغبانی مورد استفاده قرار می گیرد . در خیلی از مواقع نیز صیفی جات نیاز به سم پاشی دقیق دارند . که در این جا از این سم پاش فرغونی می توان نهایت بهره وری را داشت .

سمپاش موتوری فرغونی

قیمت سمپاش های فرغونی

 قیمت سم پاش در هنگام تهیه ی این دستگاه ها با توجه به قطعات به کار رفته در آن کاملا متغیر است . برای نمونه ، مخزن آن در چه حجم هایی باشد که میانگین حجمشان آن ۱۰۰ لیتری است ، قدرت موتور ، نوع سوخت و . . . مشخص کننده قیمت دستگاه سم پاش فرغونی است که با توجه به خواسته ی کشاورز ها تنظیم و قیمتش تعیین می شود . و در این بین دستگاه مورد نظر ساخت کدام کمپانی و کشور می باشد از اهمیت زیادی بهره مند است .

سمپاش موتوری فرغونی

خرید و فروش سمپاش موتوری فرغونی دست دوم ارزان قیمت

 اغلب سم پاش های فرغونی ۱۰۰ لیتری و بیشتر مانند سمپاش های پشت تراکتوری را در بازار و برخی از فروشگاه های اینترنتی می توان دست دوم پیدا کرد .

سم پاش های فرغونی و یا سم پاش مزرعه با ظرفیت کم در حالت دست دوم اصلاً ارزش خریدن را ندارد . زیرا نمونه ی نو هر مدل ارزان و قابل تأمین برای همه ی کشاورزان و استفاده کنند گان می باشد .

سمپاش موتوری فرغونی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774894
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه انواع سمپاش فرغونی بنزینی

از همان زمان های قدیم کشاورزان و یا قشر های مختلف دغدغه هایی داشته اند که شاید یکی از مهم ترین آنها مبارزه با آفات و جانوران موزی بوده است. که برای رفع این مشکل

کانال تلگرام