کشت و صنعت بردیا
خانه / سمپاش فرغونی / فروش انواع سمپاش فرغونی نو و دست دوم

فروش انواع سمپاش فرغونی نو و دست دوم

فروش انواع سمپاش فرغونی جهت استفاده در بسیاری از باغات، و مزارع، که تردد تراکتور، و کشنده های دیگر در آن دشوار می باشد، و خساراتی را نیز به همراه دارد، از جانب متخصصین سازنده، و عرضه کننده این دستگاه ها توصیه فرآوان می شود. در ضمن خریداران انواع مختلف دستگاه های سمپاش فرغونی می توانند، در صورت مشکل در خرید دستگاه نو، با کمی تعامل، همین دستگاه را در حالت کارکرده، یا دست دوم، با پرداخت مبالغ مناسب تر در اختیار داشته باشند.

فروش انواع سمپاش فرغونی

مرکز فروش انواع مختلف سمپاش در تهران

مرکز فروش انواع مختلف و متنوع سمپاش فرغونی در ابعاد و اندازه های گوناگون، که هر کدام با موتور و پمپ های مختلفی می باشند، در استان تهران با توجه به قابلیت هایی که دارا قیمت گذاری می شوند. این مرکز فروش با توجه به ارائه متنوع نمونه های مختلفی از سمپاش به بازار و یا سراسر کشور سبب شده تا جایگاه بسیار خوبی در بین متقاضیان انواع سمپاش به خود اختصاص دهد. این مرکز نمونه های مختلف سمپاش ائم از سبک و سنگین را دارا می باشد که هر کدام از حالت های اشاره شده داری تنوع بسیاری می باشند که این تنوع سبب شده تا هر کشاورز یا باغداری بتواند با توجه به نیاز خود از حالت های مشخص شده آن بهره ببرد.

هر یک از سمپاش های سبک و سنگین قابلیت هایی را دارا می باشند که سبب شده تا نسبت به نمونه های مشابه متمایز گردد و جای بسی تفکر و تامل را برای خریدار آن به وجود آورده باشد. حال در این قسمت به صورت جداگانه به نمونه هایی از دستگاه های سمپاش سبک و سنگین اشاره ای خواهیم داشت تا در انتخاب آن بهتر بتوان تصمیم گیری کرد و نمونه مورد نیاز خود را مورد بررسی قرار داد.

فروش انواع سمپاش فرغونی

 سمپاش های سنگین

 1. دستگاه سمپاش پشت تراکتوری ۲۰۰ ، ۴۰۰ ، ۶۰۰ لیتری که هر کدام در ۳ حالت می باشد، بوم دار، لانس دار، و یا اینکه به درخواست فرد خریدار دارای هر دو حالت به صورت مشتکرک بوده تا در مراحل گوناگون مورد استفاده قرار بگیرد.
 2. دستگاه سمپاش پشت تراکتوری ۴۰۰ لیتری

که با ارائه نمونه سبک آن که سمپاشی بوده که دارای موتور چهار زمانه، و پمپ پیستونی بوذه، که با توجه به قدرت موتور و پمپ آن فشار خروجی آن محاسبه می شود. در جهت تامین فشار سمپاش می باشد. این سیستم قابلیت پاشش با دو شیر خروجی با برد ۲۵ متر را دارد. که می توان آن را در مزارع نیز مورد استفاده قرار داد.

از جمله مزیت های این سمپاش می توان به موارد زیر اشاره داشت.

 • دقت بالا در پاشش، و کاهش حجم سم مصرفی از ۱۰۰ لیتر به ۱۵۰ لیتر در هکتار.
 • بالا رفتن راندمان کاری از ۵ هکتار به ۱۰ هکتار در طول روز.
 • دارای قابلیت یکنواختی در زمان پاشش، و ایجاد هماهنگی قطره خروجی.
 • کاهش سطح خسارت و لهیدگی محصولات مزرعه.
 • دارای قابلیت استفاده از علف کش در صورت تغییر نازل، و استفاده از نازل t جت بر روی بوم.
 • بالا بودن ایمنی اپراتور.

فروش انواع سمپاش فرغونیقیمت سمپاش فرغونی ۱۰۰ لیتری با موتور هوندا

سمپاش فرغونی ۱۰۰ لیتری در نمونه های مختلفی در بازار موجود می باشد. که هر کدام با توجه به تجهیزات به کار رفته در آن قیمت گذاری می شود که مهمترین گذینه در آن پمپ و موتور آن می باشد. در این نموه از سمپاش ها پمپ های متفاوتی از جمله پیستونی و لوشانگ نیز موجود می باشد، که هر یک از این موارد ذکر شده به بخش های گوناگون تقسیم می شود که هر یک شاخصه های خاصی را برای خود در برگرفته است. برای مثال به نمونه ای از این موارد اشاره ای می کنیم تا در بحث کلی بتوانیم تمامی نمونه ها را به معرض نمایش گذاشته باشیم. پس با ما در ادامه این بحث همراه باشید،

سمپاش با پمپ پیستونی

 • دستگاه سمپاش با پمپ پیستونی ۲۲ بار و موتور طرح هوندا
 • دستگاه سمپاش با پمپ پیستونی ۳۰ بار و موتور طرح هوندا
 • دستگاه سمپاش با پمپ پیستونی ۴۵ بار و موتور طرح هوندا GX 100 ، GX 160
 • سمپاش پیستونی ۴۵ چین و موتور کاوازاکی
 • سمپاش پیستونی ۴۵ چین با موتور روبین چین
 • سمپاش پیستونی ۴۵ چین با دینام برقی ۳ اسب تک فاز ۱۴۰۰ دور

فروش انواع سمپاش فرغونی

سمپاش با پمپ لوشانگ

 • دستگاه سمپاش با پمپ لوشانگ ۳۰ تایوان و دینام ۳ اسب تک فاز ۱۴۰۰ دور
 • سمپاش با پمپ لوشانگ ۳۰ تایوان با موتور روبین اصل
 • سمپاش با پمپ لوشانگ ۳۰ تایوان با موتور کاوازاکی
 • سمپاش با پمپ لوشانگ ۳۰ تایوان دارای موتور طرح هوندا GX 160 تایوان

فروش انواع سمپاش فرغونی

نمونه های ذکر شده در بالا بخشی از سمپاش های فر غونی ۱۰۰ لیتری موجود در بازار می باشند که در برند ها و نمونه های مختلفی به عرصه نمایش گذاشته شد. حال در این میان یکی از این سمپاش های ذکر شده را به صورت کلی باز می کنیم تا به صورت واضع از جزئیات آن مطلع شده و در زمان خرید بتوان با دید بهتری اقدام به این خرید کرد و نمونه مورد نظر را در اختیار گرفت.

 1. شاسی این سمپاش مدل فرغونی هست که از قوطی های بسیار قوی ساخته شده که در برابر وزن اعمال شده از طرف مخزن و دیگر تجهیزات به راحتی پایداری خود را از دست ندهد و در جا به جایی بتوان با خیالی آسوده این کار را عملی کرد.
 2. مخزن از جنس پلی اتیلن بسیار قوی می باشد که ظرفیت این منبع : ۱۰۰ لیتر بوده که قابلیت قرار دادن سم و کودهای مایع را در آن دارا می باشد.
 3. نوع پمپ سمپاش : مدل لوشانگ ساخت کشور تایوان ۴۵ بار قدرت فشار (تعویض پذیری آسان موتور به مدل ۱۲۰ بار با قدرت موتور ۱۳ اسب) می باشد.
 4. سمپاش فرغونی هم به صورت ۲ شیر و هم ۳ شیر خروجی در بازار موجود می باشد.
 5. ۵ اسب بخار اندازه محرک موتور هست به طرح هوندا
 6. شیلنگ سمپاش : شماره ۸/۵ – برند واکسون ساخت چین یا برند بلودار کره ای می باشد که در صورت نیاز می توان طول آن را به دو یا سه برابر ارتقاع داد.
 7. دارای دسته لانس نیز بوده که در نمونه های چینی و ترک در بازار موجود می باشد.

فروش انواع سمپاش فرغونی

قیمت سمپاش فرغونی ۴چرخ و ۳ چرخ ۲۰۰ لیتری فایبر گلاس

این نمونه از سمپاش های فرغونی به دلیل پر کاربرد بودنشان نیز در بین کشاورزان و زارعین متقاضیان بسیاری را به خود اختصاص داده است و طراحی آن به شکلی می باشد که بتوان در اغلب مصارف از آن بهره برد. به همین منظور نمونه بزرگتر و قوی تر این دستگاه نیز به مرحله تولید رسیده است. که به آن سمپاش فرغونی ۲۰۰ لیتری نیز می گویند که در برند های مختلفی تولید گردیده است.

این نمونه از سمپاش به دلیل حجم دو برابری مخزن آن کمی در حمل و نقل کار را برای متقاضی سخت می کند که به همین منظور جهت سهولت هرچه بیشتر آن چرخ هایی را به آن افزوده اند که این کار سبب جا به جایی راحت این دستگاه می شود. گاها در برخی از مواقع نمونه های ۳ چرخ و برخی مواقع نیز نمونه ۴ چرخ آن را مشاهده می کنیم. که این خود سبب سرعت دو برابری در امر پاشش مزارع و باغات نیز می گردد.

فروش انواع سمپاش فرغونی

قیمت سمپاش فرغونی ۴ چرخ و یا ۳ چرخ ۲۰۰ لیتری با مخزن فایبر گلاس، با توجه ساختار متفاوتی که به نسبت نمونه ۱۰۰ لیتری آن دارا می باشد از هزینه بالا تری نیز برخوردار می باشد. قیمت تقریبی این دستگاه از درب کارخانه چیزی در حدود ۶۰۰۰۰۰۰ میلیون تومان می باشد که همین قیمت توسط نمایندگی های سراسر کشور با ۱۰ درصد افزایش ارائه می شود که در حدود ۶۶۰۰۰۰۰ میلیون نیز می باشد ولی قیمت تقریبی بازار با اختلاف فاحشی در حدود ۷۰۰۰۰۰۰ تا ۷۵۰۰۰۰۰۰ نیز می باشد که آن هم با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر بازار امکان کاهش یا افزایش را دارد به همین منظور برای به دست آوردن قیمت اصلی این دستگاه می بایست با مدیران فروش کارخانه سازنده این دستگاه ها ارتباط برقرار کرد،

فروش انواع سمپاش فرغونی

بهترین قیمت سمپاش پشت تراکتوری را از کجا بدست آوریم

کشاورزان و یا مقاضیان خرید دستگاه های متنوع سمپاش پشت تراکتوری اغلب به این مشکل بر می خورند که در بازار این دستگاه ها با قیمت های نجومی عرضه می شود که این قیمت های بالا به صورت کلی جان کشاورز و یا باغدار را می گیرد و سبب می شود که متقاضیان خرید این دستگاه تمامی نقدینگی خود را در امر خرید این دستگاه سمپاش به بازار روانه کنند که این امر سبب می شود تا در ما بقی مراحل کشاورزی مشکل نقدینگی همواره زارع را تهدید کند. حال این سوال برای این خریداران به وجود می آید که بهترین قیمت سمپاش پشت تراکتوری را از کجا تهیه کنیم ؟

در جواب این سوال یک پاسخ بیشتر کفایت نمی کند و آن هم این است که تمامی واسطه ها می بایست کنار گذاشته شوند و به صورت مستقیم خرید را از کارخانه مرجع اجرائی کرد. چرا که دلالان سود جود هموارد در پی این هستند تا فرستی را به دست آورند تا از باب آن بیشترین منفعت را به خود اختصاص دهند.

اما این سوال باز برای کشاورز به وجود می آید که آیا امکان این کار برای آنها وجود دارد ؟ باز باید به این سوال جواب قبل را داد که بله می شود، به راحتی هم می شود، چرا که تولید کنندگان بزرگ در این صنعت عظیم به گونه های متفاوتی دستگاه های خود را به بازار عرضه می دارند، فقط کافیست از یکی از این راه ها ارتباط مستقیم را با این مراکز و یا حارخانجات برقرار کرد و آنجاست که به این نتیجه می رسیم که این امکان نیز برای تمامی افراد وجود دارد تا به صورت مستقیم، حال یا با تلفن، یا به صورت حضوری خرید خود را از کارخانه اجرائی کنند و تفاوتی در حد ۱۰ تا ۲۰ درصدی به نسبت بازار را مشاهده و تجربه کنند.

فروش انواع سمپاش فرغونی

خرید و فروش دستگاه سمپاش دست دوم در انواع مختلف

در یک برهه ای از زمان یک سری از شرکت های تولیدی سمپاش نمونه های مختلفی از محصولات خود را برای فروش به صورت حواله ای در اختیار کشاورزان قرار می دهند و کشاورز نیز با بی توجهی کامل یک نمونه از این دستگاه را درخواست می دهد که در مصارف خود هیچگونه کاربردی ندارد، و بدون مصرف قرار می گیرد. و  در نهایت ناچار می شود تا دستگاه سمپاش خریداری کرده را یا با مبلغی ضرر و یا به عنوان نمونه دست دوم به معرض فروش بگذارد.

برای مثال ما در این قسمت یک نمونه از این دستگاه را مورد بحث قرار می دهیم که به همین شکل برای فروش گذاشته شده است. دستگاه سمپاش ۱۰۰۰ لیتری اتومایزر که جهت مصارف باغی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه را کشاورز از طریق حواله از شرکت دریافت کرده و در نهایت متوجه شده که هیچ کاربردی در مصارف خود نمیتواند از آن داشته باشد. به همین منظور این دستگاه را با اختلافی در حدود ۱۰ درصد به نسبت بازار برای فروش گذاشته که اگر شخصی آن را خریداری کند با اختلاف قیمتی در حدود ۵۰۰۰۰۰۰ میلیون تومان به نسبت بازار این دستگاه را خریداری کرده.

فروش انواع سمپاش فرغونی

لیست نمونه های متنوع موتور سمپاش نو و دست دوم

در بازار ایران نمونه های متعددی از موتور های سمپاش در نمونه های سبک و سنگین در بازار موجود می باشد که اگر بخواهیم تمامی موارد را مورد بحث قرار دهیم می بایست کاملا آنها را از هم تفکیک کنیم. در ادامه همین مطلب به نمونه هایی از موتورهای موجود در بازار اشاره ای خواهیم داشت.

موتور سمپاش سبک

 1. هوندا و طرح هوندا
 2. کاوازاکی
 3. سوزوکی
 4. سولو
 5. یاماها

موتور و پمپ سمپاش سنگین

 1. ایتالیایی در نمونه های مختلف
 2. ترک در قدرت های متنوع
 3. چینی گرید ۱ -گرید ۲ -گرید ۳

فروش انواع سمپاش فرغونی

معاوضه، خرید یا فروش سمپاش تراکتوری دست دوم به صورت مستقیم

در برخی از موارد کشاورزان با در دست داشتن یک نمونه از دستگاه سمپاش قادر نیستند تمامی نیاز های مزارع خود را برآورده سازند، و یا بلعکس نمونه موجود از حد کارآیی بالاتر می باشد. که در این بین اقدام به تعویض و یا فروش این دستگاه می کنند تا بتوانند نمونه مورد نیاز خود را خریداری کنند. حال اگر در این باره با مراکز معتبر خرید یا فروش این دستگاه ها ارتباط برقرار کنند با شرایطی رو به رو خواهند شد که کمترین ضرر را متحمل، یا به صورت یکسان این کار صورت پذیرد. و به بهترین شکل ممکن دستگاه سمپاش تراکتوری را تعویض یا در اختیار بگیرند. فقط کافیست در این باره با متخصصین آن مشورت های لازمه را انجام و در این کار از آنها کمک بگیرند.

فروش انواع سمپاش فرغونی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید دستگاه سمپاش

خرید دستگاه سمپاش فرغونی از کارخانه با قیمت مناسب

خرید دستگاه سمپاش فرغونی با قیمت مناسب از طریق سایت ما انجام می پذیرد. این …

کانال تلگرام