کشت و صنعت بردیا
خانه / هیتر / قیمت هیتر جت | فروش آن و قطعات مختلف آن در کشور

قیمت هیتر جت | فروش آن و قطعات مختلف آن در کشور

جت هیتر نسل جدید از دستگاه های گرمایشی هستند که در انواع و مدل های مختلف تولید و در بازار خرید و فروش می شوند. طی سالهای اخیر و با افزایش بکارگیری این محصولات در صنایع مختلف، تولید مدل های مختلف و قطعات جانبی آن روند افزایشی داشته است. آیا از قیمت هیتر جت های پرمصرف در بازار اطلاع دارید؟ برای خرید عمده و تکی جت هیترهای درجه یک در کشور، کدام مراکز فروش مناسب هستند؟ البته باید اطلاع دقیق از نحوه بکارگیری و چگونگی کار با این محصولات را به خوبی آموزش فرا بگیرید.

قیمت هیتر جت | فروش آن و قطعات مختلف آن در کشور

قیمت فروش هیتر جت در ایران

قیمت فروش هیتر جت در ایرانهیتر جت ها دستگاه هایی صنعتی به منظور تولید و افزایش دمای محیطی های صنعتی به شمار می روند. قیمت و نرخ فروش آنها بستگی به عوامل فنی و کیفی بسیار متغیر است. ابتدا باید اشاره نمود که انواع مدل های تولیدی این محصول را می توان در سه گروه هیتر جت برقی، گازی و گازوئیلی طبقه بندی نمود.

در ایران نمونه های متفاوتی از این سه گروه هیتر جت با اندازه و کارآیی های متفاوت تهیه و تولید می شوند که عوامل زیر تعیین کننده قیمت نهایی فروش آنها خواهند بود:

  • برند هیتر جت و قدرت موتور آن
  • سایز، اندازه و جنس بدنه
  • میزان برق یا گاز مصرفی در طول شبانه روز
  • هزینه مواد اولیه تولیدی

نرخ بازار و روند افزایشی یا کاهشی عرضه و تقاضا نیز بر قیمت جت هیتر برقی تک فاز، دو فاز و انواع مدل های گازی و گازوئیلی تاثیرگذار هستند که در هنگام خرید باید در نظر گرفته شوند.

خرید انواع قطعات هیتر جت در ایران

خرید انواع قطعات هیتر جت در ایرانبرای تولید هیتر جت قطعات مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد اما فن، دیگ استیل، تابلو برق، موتور، بدنه گالوانیزه از جمله مهمترین اجرا و قطعات به شمار می روند که تاثیر چشمگیری در تعیین قیمت ها نیز دارند.

انواع جت هیتر دست دوم با قطعات یدکی یا نو قابل تعمیر بوده و گزینه مناسبی برای شروع کار از نظر کاهش هزینه ها می باشد. خرید بهترین و باکیفیت ترین انواع قطعات جت هیترهای گازی و برقی در نمایندگی های عرضه و فروش امکان پذیر می باشد.

نمایندگی فروش هیتر جت در کشور

نمایندگی فروش هیتر جت در کشورفروش جت هیتر موشکی گازی و جت هیتر گاز مایع طی سالهای اخیر روند افزایشی نسبت به مدل های گازوئیلی داشته است. این مدل هیتر جت ها برای بکارگیری در برخی سالن های صنعتی بسیار کاربردی هستند و همواره در کشور از طریق نمایندگی های به فروش می رسند.

برخی از کاربردهای انواع جت هیتر گازی با هدف تولید و افزایش گرما و دما عبارت است:

  • بکارگیری در مرغداری ها، سالن های تولید قارچ
  • سالن های ورزشی، استخرها و اماکن عمومی
  • دامداری و سالن های صنعتی

توجه کنید که بهترین نوع این محصول برای مرغداری ها، جت هیتر برقی مرغداری است چرا که برخلاف نمونه های گازی، با خطر ایجاد گازهای سمی مواجه نخواهید شد. امروز در کشور خرید و سفارش از طریق نمایندگان فعال بهترین گزینه برای بهره مندی از قیمت های پایین و تخفیفات خواهد بود.

لیست شرکت های پخش کننده هیتر جت در کشور

لیست شرکت های پخش کننده هیتر جت در کشوردر کشور فعالین بسیاری در زمینه پخش و توزیع انواع هیتر جت فعالیت دارند. برای خرید مدل های مناسب فعالیت های کشاورزی و خدماتی می توانید به مراکز و فروشگاه های تخصصی این صنعت مراجعه کنید.

شرکت های پخش کننده اغلب در کلان شهرها و به ویژه مراکز استان ها فعالیت داشته و به صورت انحصاری یک یا چند برند خاص را در اختیار فروشندگان عمده و نمایندگی ها قرار می دهند.

صادرات هیتر جت

صادرات هیتر جتصادرات هیتر جت به صورت تخصصی توسط شرکت های بازرگانی خصوصی یا گاهاً کارخانجات تولیدی صورت می گیرد. اگر قصد صادرات این محصول را دارید باید اطلاعات کافی و تخصصی مانند میزان مصرف جت هیتر، میزان برق مصرفی، جنس بدنه، نوع موتور، کاربردها و … داشته باشید.

از سوی دیگر باید از قیمت و نرخ مدل های جدید و پرفروش مانند جت هیتر برقی سه فاز و انواع مدل های گازی اطلاعات تخصصی لازم را کسب نمایید. از این رو ارتباط مستقیم و مداوم با فروشندگان عمده، کارخانجات تولیدی، نمایندگی ها و فعالین فروش آنلاین برندهای خارجی را توصیه می کنیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

مطلب پیشنهادی

هیترهای صنعتی | برند های برتر تولید کننده و فروشنده آن در ایران

هیترهای صنعتی دستگاه های هستند، که به منظور تبدیل انرژی از یک منبع سوختی به انرژی گرمایی تولید شده، و برای بالا بردن دمای قسمتی از فرایند محیط صنعتی کاربرد دارد

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام