کشت و صنعت بردیا
خانه / آبخوری مرغداری / لیست قیمت آبخوری نیپل و دیگر تجهیزات مرغداری به صورت آنلاین

لیست قیمت آبخوری نیپل و دیگر تجهیزات مرغداری به صورت آنلاین

قیمت آبخوری نیپل مرغداری و دیگر تجهیزات آن دارای لیست قیمت های قیمت متفاوتی می باشند که می توان به سایت های معتبر مراجعه کرده و به صورت آنلاین از قیمت روز این کالا ها با خبر شد. انواع آبخوری های نیپل به صورت کاملا اتوماتیک فعالیت می کنند که به آن ها آبخوری اتوماتیک نیز گفته می شود.

قیمت آبخوری نیپل مرغداری

این کالا و بسیاری از تجهیزات دیگر مرغداری در کشور از خرید و فروش بسیار بالایی برخوردار می باشند. تنوع در مدل های این تجهیزات بسیار زیاد می باشد که هر کدام را می توان هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین خریداری نمود.

قیمت آبخوری نیپل مرغداری

تمامی تجهیزات مرغداری دارای بهترین قیمت در بازار می باشند و از بهترین ابزار ها و با استفاده از بهترین دستگاه ها در کارخانه های معتبر توسط بهترین متخصصین تولید می شوند. آبخوری نیپل و دیگر انواع آبخوری ها و یا دانخوری ها که از مهمترین تجهبزات هر سالن مرغداری می باشند را می توان از تولید کنندگان کالا ها به صورت مستقیم خریداری کرد.

قیمت آبخوری نیپل مرغداری

نمایندگی های فروش انواع آبخوری نیپل

نمایندگی های خرید و فروش آبخوری نیپل در کشور در استان های مختلف در حال فعالیت بوده و بهترین کالا را با ارائه گارانتی به فروش می رسانند.

از جمله این مراکز فروش می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تهران
  • تبریز
  • اصفهان
  • اراک

قیمت آبخوری نیپل مرغداری

و بسیاری از مناطق دیگر که هر کدام مرغوب ترین کالا را به فروش می رسانند. تهران به دلیل مرکزیت بودن در کشور از پخش و فروش بالاتری به صورت مستقیم برخوردار بوده و کالای خود را به نقاط مختلف کشور ارسال می نماید.

قیمت آبخوری نیپل مرغداری

آبخوری نیپل و دیگر تجهیزات مرغداری هرکدام قیمت های متفاوتی دارند و با قیمت های مختلفی مطابق با نوع تولید و قیمت روز بازار به فروش می رسند. آبخوری نیپل دارای یک شیلنگ می باشد که در صورت تمام شدن آب آبخوری ها به صورت اتوماتیک فعال شده و داخل مخزن ها را با آب پر می کند.

قیمت آبخوری نیپل مرغداری

خریداران به صورت عمده و بیشتر به صورت مستقیم اقدام به خرید انواع آبخوری نیپل کرده و آن ها را تهیه می نمایند که به صورت آنلاین نیز این خرید و فروش انجام می گیرد. تولید روز افزون انواع آبخوری های مرغداری بسیار افزایش یافته روز به روز نیز به تولید آن افزوده شده و با مناسب ترین قیمت و کیفیت بالا مورد خرید و فروش قرار می گیرند.

قیمت آبخوری نیپل مرغداری

صادرات تجهیزات و انواع آبخوری مرغداری

انواع مرغداری ها علاوه بر فعالیت در کشور ایران در برخی از کشور های دیگر که به پرورش طیور مشغول هستند فعال هستند. در این کشور ها نیز انواع مرغداری ها از تجهیزات و آبخوری های مرغداری مختلف استفاده می نمایند که بسیاری از این ابزا ها از کشور ایران به دیگر کشور ها صادر می گردند. قیمت صادرات انواع آبخوری ها و تجهیزات دیگر بسیار مناسب بوده و به صورت عمده صادر می گردند.

قیمت آبخوری نیپل مرغداری

انواع آبخوری ها از صادرات بسیار بالاتری برخوردار بوده و مخصوصا انواع آبخوری های اتوماتیک بسیار زیاد صادر می شوند که می توان مناسب ترین لیست قیمت آن ها را در صادرات مشاهده نمود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده دانخوری و آبخوری مرغداری | بزرگ ترین فروشندگان این تجهیزات در کشور

اگر به سالن های پرورش مرغ سری بزنید یکی از تجهیزات ضروری این مکان ها دانخوری و آبخوری مرغ می باشد. به همین جهت صاحبان مرغداری ها انواع مختلف دانخوری و آبخوری مخ

کانال تلگرام