کشت و صنعت بردیا
خانه / آبخوری دستی / نماینده عرضه آبخوری دستی مرغداری

نماینده عرضه آبخوری دستی مرغداری

نماینده عرضه آبخوری دستی مرغداری محصولاتی را به فروش می رساند که در بالاترین سطوح کیفی هستند و می توانند رضایت کلیه مشتریان را با خود همراه نمایند. این نماینده نیاز مشتریان در سراسر کشور را تشخیص داده و به منظور تامین این نیاز تلاش کرده تا سفارشات را در اسرع وقت به شهرها و استان های مختلف ارسال نماید.

نماینده عرضه آبخوری دستی مرغداری

مشخصات آبخوری دستی مرغداری

مشخصات آبخوری دستی مرغداری یکی از مهمترین نیازهای پرندگانی که در مراکز پرورشی نگهداری می شوند آب است، البته بهتر است بگوییم که این مهمترین نیاز آن هاست، اگر شما هم از جمله پرورش دهندگان مرغ هستید و در شهرها و استان های مختلف از کشورمان به فعالیت پرداخته اید با ما همراه باشید تا آبخوری دستی مرغداری را که محصولی ارزشمند و کاربردی بوده به شما معرفی کنیم.

آبخوری دستی مرغداری چه مشخصاتی دارد:

  • این آبخوری ها از یک مخزن و از یک یک بشقاب که در زیر آن قرار دارد تشکیل شده اند.
  • سوراخ هایی در این مخزن وجود دارد که آب را به تدریج به درون بشقاب ها هدایت می کند.
  • جنسی که این آبخوری ها دارند از مواد پلاستیکی بسیار باکیفیت و درجه یک به دست می آید.
  • نمونه های ۲ لیتر، ۴ لیتر و ۶ لیتر از این آبخوری ها در بازار یافت می شود.

همانطور که می دانید این دسته از آبخوری ها در طول روز می بایست بین ۲ تا ۳ بار تعواض شوند و آب تازه، سالم و تمیز به مرغ ها برسد که در این صورت سلامتی و تندرستی مرغ ها هم به خطر نمی افتد.

امروزه نمونه های مختلفی از این محصولات در بازارهای کشورمان یافت می شود که می توان آنها را با هزینه های کمتر از حد معمول خریداری کرده و از مزیت هایی که دارد بهره مند شد.

آشنایی با فروشندگان آبخوری دستی مرغداری

آشنایی با فروشندگان آبخوری دستی مرغداری آبخوری دستی با آن طراحی بسیار حرفه ای و جذابی که دارد توانسته توجه همگان را به خرید خود جلب نماید، به دلیل استقبال قابل توجهی که از خرید و فروش این آبخوری ها در بازار شاهد هستیم افراد زیادی هستند تا از روش های مختلفی که در این باره وجود دارد از جمله شیوه فروش آنلاین استفاده کنند و محصولات خود را با بهتری قیمت ها به فروش برسانند.

مشتریان انواع آبخوری دستی مرغوب مراکزی هستند که مدیریت واحدهای پرورش مرغ را در شهرها و استان های مختلف از کشورمان برعهده دارند و مایل هستند نمونه های عالی ازاین آبخوری ها را با بهترین قیمت ها به دست آورند، ما به این افراد توصیه می کنیم اطلاعات و راهنمایی های لازم در این باره را از فروشندگان آبخوری دستی صادراتی جویا شوند و سپس اقدام به خرید نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774894
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام